• De VRZA, voor radioamateurs, heeft een energiek bestuur, en een ALV waar elk lid een stem heeft. Het betere alternatief. Word daarom lid van de VRZA voor slechts € 30 per jaar! (En gezinsleden voor slechts € 10 per jaar!)

QSL post binnen Nederland vertraagd

Krish, medewerker van Scalabor, is sinds 1 januari met pensioen.
Dat betekent dat hij zijn werkzaamheden voor het DQB (Dutch QSL Bureau) van VRZA en VERON heeft overgedragen. We zijn hem dankbaar voor zijn jarenlange inzet.

Scalabor, onze QSL verwerker, is per 1 januari verhuist naar een nieuw en compacter kantoor. Ondanks deze veranderingen blijft het mogelijk om QSL kaarten naar het DQB te versturen. De verzending van QSL post naar de regio’s binnen Nederland start iets later, omdat VRZA, VERON en Scalabor momenteel de laatste contractafspraken afronden. We verwachten hierover spoedig duidelijkheid.

Het inleveren van QSL‑kaarten via de vertrouwde VRZA en VERON afdelingsavonden gaat uiteraard onverminderd door. Zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn rondom het DQB, informeren wij jullie direct.

De Regionale QSL managers worden over de laatste ontwikkelingen geïnformeerd op de RQM-dag, die op 7 maart a.s. wordt gehouden in De Stuw te Hoevelaken.

Het bestuur

Reacties zijn gesloten.